O rybníku

Areál Čertových rybníků se nachází v Olomouckém kraji mezi obcemi Čunín a Maleny. Soustava našich rybníků je tvořena několika nádržemi, které mají dohromady plochu 3,5 hektaru a jsou obklopeny stromy, které poskytují příjemný stín. 

Kolem hlavního rybníku naleznete 44 vyznačených rybářských stanovišť, na která si můžete přímo na místě pořídit celodenní povolenku. Víme, že nejkrásnější dovolená je u vody, a proto vás rádi přivítáme i na delší časové období. Stačí nás kontaktovat a domluvit si několikadenní pobyt ve stanu či karavanu, během kterého můžete na jednom stanovišti rybařit.

Ceny povolenek:

  Chyť a pusť Chyť a vem
12 hodin 250 Kč 380 Kč

Na místě můžete pohodlně zaparkovat se svým autem nebo se k nám dopravit vlakem a následně pěšky dojít z Čunína nebo Malen.

Naše rybníky jsou velmi dobře zarybněné, a tak slibují skvělý zážitek z rybolovu. Mezi nejpočetnější druhy ryb patří především kapři, sumci a candáti. V hlubinách se ukrývají i úhoři a jeseteři, které je ale po ulovení třeba ihned pustit zpět. Pro lov všech ryb u nás platí míry a pravidla, podle kterých si úlovky můžete nechat.

Kapr obecný 45 – 60 cm s povolenkou Chyť a vem
Amur bílý 55 – 70 cm s povolenkou Chyť a vem
Plotice aktuálně zákaz odlovu
Cejn aktuálně zákaz odlovu
Sumec velký odkoupení dle platného ceníku ryb
Štika odkoupení dle platného ceníku ryb
Tolstolobik odkoupení dle platného ceníku ryb
Candát obecný odkoupení dle platného ceníku ryb
Amur odkoupení dle platného ceníku ryb
Lín odkoupení dle platného ceníku ryb
ostatní druhy hájené


Lovit můžete nejvýše na 2 pruty s jedním návazcem a jednoháčkem bez protihrotu. Olovo musí být průběžné nebo musíte použít únikovou montáž. Více informací zjistíte v podmínkách rybolovu.Povinnou výbavou každého rybáře jsou kromě povolenky především vezírek, podběrák, podložka na rybu, metr, dezinfekce a vyprošťovač háčků. V případě, že si některou část vybavení zapomenete, můžete si vybrané pomůcky na místě půjčit

Těšíme se na vaši návštěvu!